TOPlist

 

A- A A+

Aktuality

plakety ubl

Ročníková práce - fotografování (šk. rok 2020/2021)

Naši žáci ani během koronavirové školní pauzy nezahálejí a pořizují v rámci ročníkové práce fotografie na předem zadaná témata. Zde je několik vybraných snímků na ukázku...

Volby do školské rady

S ohledem na končící mandát stávající školské rady VOŠ. OA a SZŠ Domažlice vyhlašuji volby do nové rady, které se uskuteční v pondělí 14. června 2021 pro SOŠ, ve čtvrtek 10. června 2021 a ve čtvrtek 17. června 2021 pro VOŠ.

Svého zástupce budou mít možnost vybrat zletilí žáci SOŠ, studenti VOŠ a učitelský sbor SOŠ a VOŠ.

Kandidátní lístky pro SOŠ budou k dispozici v zasedací místnosti OA a ve sborovně SZŠ. Kandidátní lístky pro VOŠ budou k dispozici ve sborovně SZŠ.

Po celý průběh voleb platí epidemická opatření (respirátor, negativní test na COVID-19 nebo potvrzení o prodělání nemoci v požadované lhůtě nebo ukončeného očkování).

Adaptační vycházka 1. PS

4. září 2020 ráno jsme se sešli před zdrávkou, abychom společně strávili v novém kolektivu celé páteční dopoledne mimo školu a lépe se tak navzájem poznali. Nejdříve nás paní učitelka podplatila čokoládovou sušenkou a pak nás rozdělila do dvou skupin, abychom se vydali po stopách zdravotnictví v Domažlicích. Hravě jsme vystopovali v úkolech zašifrovaná místa, která kdysi souvisela nebo dodnes souvisí se zdravotnickou péčí ve městě. Na průzkumu městem jsme museli prokázat nejen schopnost orientace v terénu, ale i obratnost v komunikaci s kolemjdoucími, od kterých jsme měli za úkol zjistit nějaké zajímavé informace. Potom jsme si dali zmrzlinu a vydali jsme se na procházku z města vzhůru na Baldov. Tam jsme si zahráli hry na komunikaci, poznávání a na rychlé zapamatování jmen svých nových spolužáků. Počasí nám přálo, a tak jsme si společně užili příjemný páteční den. 

1. ročník PS

Pasování žáků prvních ročníků

Dne 16. září 2020 při 4. vyučovací hodině se před budovou školy konalo pasování prváků v podobě zábavných úkolů, které museli studenti splnit.

Po zábavných úkolech, většinou plněné ve dvojicích, musel poražený kousnout do druhé nejpálivější papričky na světě a namočit si tvář do vody s moukou. Každý, kdo chtěl, si potom mohl sám pálivou papričku vyzkoušet.

Kristýna Müllerová, 1. IT

Adaptační vycházky 1. ročníků

Začátkem září vyrazily třídy 1. OA a 1.IT na adaptační vycházku, jejímž cílem bylo seznámit se mezi sebou. Žáci se sešli v osm hodin ráno před školou a poté vyrazili z Domažlic na Vavřineček, kde si dali pauzu k odpočinku.

Žáci si potom sedli do půlkruhu a postupně se představovali (jméno, popř. věk, z jaké školy přišli apod.).

Z Vavřinečku se žáci vydali k Zelenovským rybníkům, kde si následně pořídili fotku na památku.

Kristýna Müllerová, 1. IT

Pozvánka na oslavy 70. výročí založení Střední zdravotnické školy v Domažlicích

Dne 18.9.2020 zveme všechny bývalé absolventy na oslavy školy. V době od 12.00 do 18.00 hodin si můžete školu na Chodském náměstí 97 prohlédnout a zúčastnit se bohatého programu, který je pro vás připraven.

pozvanka vyroci SZS

Ročníková práce - fotografování (šk. rok 2019/2020)

Naši žáci ani během koronavirové školní pauzy nezahálejí a pořizují v rámci ročníkové práce fotografie na předem zadaná témata. Zde je několik vybraných snímků na ukázku...

Informace k provozu školy pro veřejnost (24. března 2020)

Vzhledem k pokračujícímu nouzovému stavu v ČR omezujeme provoz školy pro veřejnost: otevřeno bude pouze ve středu od 8:00 do 14:00 hodin. V případě potřeby adresujte své žádosti na centrální školní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu konkrétního zaměstnance – viz webové stránky školy. Provoz školy budeme vždy aktualizovat vždy podle stávající situace v ČR.

! ! ! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ŽÁKY ! ! !

Upozorňujeme všechny žáky, aby od příštího týdne (tj. od pondělí 16. března 2020) denně sledovali školní e-mailové schránky, položky Komens a Domácí úkoly v Bakalářích a Google učebnu. Vyučující vám budou přes tyto systémy poskytovat informace k vašemu domácímu studiu.

  • Poslední aktualizace: středa 30 červen 2021, 10:49:15Copyright©2015 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice